Wydział Pedagogiki
Aula wypełniona tłumem słuchaczy siedzących na krzesłach Aula wypełniona tłumem słuchaczy siedzących na krzesłach

Zaproszenie na drugi cykl konferencji naukowej: "Kultura Innowacji w Edukacji pt. Zmiana edukacyjna, która ma znaczenie. Z doświadczeń Wiosny Edukacji"

6 kwietnia 2024 r. Katedra Dydaktyki i Studiów nad Kulturą Edukacji organizuje drugą z cyklu Kultura Innowacji w Edukacji konferencję naukową pt. Zmiana edukacyjna, która ma znaczenie. Z doświadczeń Wiosny Edukacji. Została ona objęta honorowym patronatem przez JM Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacka Woźnego i Dziekan Wydziału Pedagogiki UKW, prof. dr hab. Helenę Ostrowicką.

Wydarzenie to jest adresowane do nauczycielek i nauczycieli wszystkich etapów edukacji oraz do przedstawicielek, a także przedstawicieli środowisk akademickich. Jego program obejmuje zarówno część zaprojektowaną przez organizatorów (tj. wykłady zaproszonych Gości), jak i „przestrzeń kulturową” stworzoną przez Uczestniczki i Uczestników konferencji (tj. podzieloną na sesje tematyczne Sesję Innowatorek i Innowatorów).

Szczegóły dotyczące spotkania naukowego znajdują się na stronie: wiosnaedukacji.ukw.edu.pl