Wydział Pedagogiki
prof. Ewa Filipiak oraz prof. Roman Leppert pozują do zdjęcia z dwiema paniami i panem na tle tablicy wiem, myślę sobie, czynię prof. Ewa Filipiak oraz prof. Roman Leppert pozują do zdjęcia z dwiema paniami i panem na tle tablicy wiem, myślę sobie, czynię

Wizyta studyjna bydgoskich pedagogów w Szkole Podstawowej w Łochowie

18 stycznia prof. dr hab. Ewa Filipiak i prof. dr hab. Roman Leppert odbyli wizytę studyjną w Szkole Podstawowej w Łochowie. Celem wizyty było zapoznanie się z innowacyjnym modelem edukacji językowej opracowanej przez zespół nauczycieli tej szkoły na II etapie edukacji.

W dyskusji nad koncepcją oprócz pedagogów reprezentujących Wydział Pedagogiki UKW uczestniczyły autorki programu: mgr Kamila Tkaczyk-Struk oraz mgr Justyna Wamka wraz z Dyrektorem Szkoły mgr Mirosławem Donarskim. Hospitując zajęcia pedagodzy mieli możliwość poznania warsztatu i instrumentarium dydaktycznego konstruowania wiedzy przez nauczycieli z SP w Łochowie. Wizyta jest efektem realizacji porozumienia o współpracy i opiece naukowej pomiędzy jednostkami.